Opinie

Cudownie! wspaniale, że dzieciaki mogą doświadczyć pięknych przyrodniczych wrażeń z takich eksploracji (szkoda, że muszą tam oglądać śmieci, ale super, że je wynoszą!) :-) Niech rośnie pokolenie kochających przyrodę! 

Barbara Kudławiec

 

Możemy polecić Fundację Dzieci w Naturę jako sprawdzonego organizatora działań z zakresu edukacji ekologicznej

Gmina Zielonki

 

 

Uwielbiamy wyruszać z Wami na wyprawy, bo potraficie w niesamowity sposób pokazywać przyrodę i nią zaciekawić. Te 2,5 godziny mijają za szybko. Wracamy zawsze zmęczeni ale przede wszystkim zachwyceni, pełni wrażeń, obserwacji i nowych wiadomości i chcemy więcej. Dzięki Waszym wyprawom inaczej patrzymy na otaczającą nas naturę i spędzamy na jej łonie więcej czasu. 

Agnieszka Dukat-Pokrywa

 


Wyprawa z Wami to niesamowita przygoda dla Małych i Dużych!! Moje dzieci chcą tak z Wami co tydzień :) Jesteście ludźmi pełnymi pasji i to jest piękne. Czynicie dużo dobra, zarażacie otoczenie, uwrażliwiacie. Nie ustawajcie :)
 

Ewa Ratajczyk

 

 

Wspaniała inicjatywa. Prowadzący opowiadają tak ciekawie o przyrodzie, że nie tylko dzieci słuchają z zapartym tchem. Czekamy na kolejne mikrowyprawy! 

Kasia Maszczyńska

 

Dzieciaki miały taką frajdę, aż smutno mi się zrobiło, że wydoroślałem. Latały w te i wewte szukając stworzeń i roślin, bawiąc się, oblepiając liśćmi jakieś maski, zielniki, szperając w krzakach i odkrywając coraz to nowe ciekawostki podsuwane im przez organizatorów. Wszystko świetnie i sprawnie zorganizowane. Widać, że robią to ludzie z pasją. Polecam! 

Jacek Weichert

 

Wesprzyj Fundację

Przekaż darowiznę

Operator płatności - Przelewy24

Wesprzyj nasze działania

Przekaz bankowy

Darowizny możesz wpłacać bezpośrednio na nasze konto bankowe

PL 10 2530 0008 2055 1036 3000 0001

Wspieraj nas przez FANI MANI

Darowizna on-line

Nowoczesna i szybka forma przekazania darowizny za pomocą przelewu On-Line

Przekaż darowiznę

Przekaż 1% podatku

Rozlicz podatek PIT i przekaż 1% podatku na rzecz Fundacji Dzieci w Naturę

Wspieraj